بیانیهٔ شمارهٔ ۲ جمعی از هواداران اتحاد چپ ضدامپریالیست ایران در مورد لیست انتخاباتی «ائتلاف ملّی عدالت‌خواه کارگری»

پیرو «بیانیهٔ شمارهٔ ۱» جمعی از هواداران اتحاد چپ ضدامپریالیست ایران در ارتباط با ضرورت شرکت در انتخابات دورهٔ دوازدهم مجلس، خرسندیم که ائتلافی از جریانات همسوی عدالت‌خواه و مدافع حقوق کارگران، به‌نام «ائتلاف ملّی عدالت‌خواه کارگری»، لیستی از نامزدهای پایبند به بنیادی‌ترین اصول مطرح‌شده در «بیانیهٔ شمارهٔ ۱» ما را در حوزه انتخاباتی تهران، ری، شمیرانات، اسلام‌شهر و پردیس معرفی کرده‌اند.

ما ضمن اعلام حمایت خود از لیست «ائتلاف ملّی عدالت‌خواه کارگری»، از همهٔ مدافعان استقلال و حاکمیت ملّی، عدالت اجتماعی، و حقوق دموکراتیک کارگران و زحمتکشان ایران دعوت می‌کنیم از نامزدهای معرفی‌شده در این لیست حمایت کنند.

ما شکل‌گیری این ائتلاف را گامی مهم و نقطهٔ آغاز یک حرکت گستردهٔ مردمی در جهت استقرار عدالت اجتماعی در کشور، که به اعتقاد ما شرط ضرور برای پیروزی سیاست مقاومتی جمهوری اسلامی ایران در برابر تجاوزات قدرت‌های امپریالیستی است، ارزیابی می‌کنیم، و حضور نمایندگان پیشنهادی «ائتلاف ملّی عدالت‌‌خواه کارگری» در مجلس را تحولی کارساز در این راستا می‌دانیم.

امید که با حضور این نمایندگان در مجلس آینده، کارگران و زحمتکشان ایران بتوانند پایگاه لازم را برای رساندن صدای خود به دولت و مجلس، و تحقق عملی خواست‌های برحق و برآورده‌نشده‌شان، به‌دست آورند.

با آرزوی پیروزی این نمایندگان در انتخابات، پوستر منتشرشده از سوی «ائتلاف ملّی عدالت‌خواه کارگری» را برای اطلاع هم‌وطنان عزیز پیوست می‌کنیم.

تلاش می‌کنیم که در صورت اطلاع از لیست‌ نامزدهای برخوردار از معیارهای ما برای حمایت در دیگر حوزه‌های انتخاباتی، آن را با شما در میان بگذاریم.  معهذا، تاکید بر این است که چنانچه در حوزه انتخاباتی شما نامزد مطلوب نبود، حتماً در رای گیری شرکت کرده و رأی سفید دهید!

جمعی از هواداران اتحاد چپ ضدامپریالیست ایران
هفتم اسفندماه ۱۴۰۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *